Ev Mobilyası Seçiminde Püf Noktalar

Ev Mobilyası Seçiminde Püf Noktalar

ev-mobilyasi-seciminde-puf-noktalar

Review of: Ev Mobilyası Seçiminde Püf Noktalar Product by: EhilReviewed by: Ayfer OznarRating:5On 02 Ocak 2013Last modified:22 Ocak 2013Summary:

Ev mobilyası seçimi hakkında faydalı bir yazı

More Details

Mobilya sistemleri, hayatımızda oldukça önemli yerlere sahip sistemlerdir. Mobilya kelimesinin sözlük anlamı; oturulan yerlerin süslenmesine ve türlü amaçlarla donatılmasına yarayan eşyadır. Fakat kültürel bir kimlik taşımasından ve daha bir çok olumlu özelliği bünyesinde taşıdığından, mobilyadan sanat ve tekniği birleştiren bir ürün olarak bahsedebiliriz. Böylesine önemli etkileri olan bu sistemleri evlerimize seçer iken nelere dikkat etmeliyiz? Ev mobilyası seçiminde püf noktalar neledir? gibi bir çok soruya  bu yazımızda cevap bulacaksınız.

En Kaliteli Mobilyalara Ulaşmak İçin Hemen Tıklayın!

Öncelikle, mobilya kavramı bir çok ayrıntıyı bünyesinde saklar. Çünkü bir çok çeşitte ve aralıkta mobilya sistemi vardır. Ahşap mobilya, plastik mobilya, cam mobilya ve daha birçoğu… Önemli olan bu sistemler arasında evinize en uygun ve doğru olanını seçmektir.

Seçecek olduğunuz mobilyalar evde ki diğer aksesuar ve yapılarla uyum içerisinde olmalıdır. Evde pencere, duvar, evin yapısı, kapılar kadar eve yerleştirilecek mobilyalar da evinizin asıl rengine kavuşmasında önemli rol oynar.

Günlük hayatta kullandığımız mekanlar,  bizim düşüncelerimizi , duygularımızı, görüşlerimizi yansıtır ve yaşamlarımızı biçimlendirir. Yaşadığımız ve hayattan tat aldığımız mekanları, kendi zevkine göre donatır, dolayısıyla kendi kişiliğimiz evimiz dekore etmemize yansır. Dolasıyla evimize mobilya seçerken kendi görüşlerimiz büyük rol oynamaktadır.

Mobilyanın seçimi kadar, seçilen mobilyanın rengi de oldukça önemli bir faktördür. Renk; bir evi büyük ya da küçük gösterebilen, renkli ve ışıl ışıl bir havaya ya da renksiz ve kasvetli bir havaya bürüyebilen, eşyaları ortaya çıkartan ya da saklayan, ortamı ferah veya     boğucu yapabilmek gibi bir çok özelliği bünyesinde bir arada bulunduran çok farklı bir olaydır. Bu yüzden de bunu mobilyalara yansıtır isek; mobilya seçiminde de renkleri evin dekorasyonuna uygun bir şekilde seçmeliyiz.

Mobilyalar, hayatımıza bir çok güzellik katar. En tatlı sohbetlerimizi mobilyalarımızda yaptığımız gibi acılarımızı da sevdiklerimiz ile yine bu mobilyalarda paylaşırız. Yıllar geçtikçe mobilyalarımız da bizimle birlikte değişir, olgunlaşır.

Her şeyden önce, mobilyalar bizim en önemli dostlarımızdan biridir. Bu yüzden bu seçimi en iyi şekilde yapmalıyız.

Hemen Tıklayın, En Kaliteli Mobilya Sistemlerine Ulaşın!

 

 

Ev Mobilyası Seçiminde Püf Noktalar 

alıntı 

Mutfak

çilek mobilya , fuga mobilya , kilim mobilya , lazzoni mobilya , merinos mobilya , mondi mobilya , zebrano mobilya

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s