Mutfak Tasarımı İçin Lezzetli Fikirler

Mutfak Tasarımı İçin Lezzetli Fikirler

mutfak-tasarimi-icin-lezzetli-fikirler

Review of: Mutfak Tasarımı İçin Lezzetli Fikirler Product by: EhilReviewed by: ehilehilehilRating:5On 19 Aralık 2012Last modified:22 Ocak 2013Summary:

Mutfak tasarımı hakkında faydalı bir yazı

More Details

Dekorasyon dünyası, gün geçtikçe yenilenen, her an farklı tasarımların ortaya çıktığı bir dünyadır. Bu renkli dünya içerisinde kendinizi her anlamda çılgın tasarımlar içerisinde bulabilirsiniz. Mutfak tasarımı seçenekleri de bunlardan birisidir. Evlerimizde yenilenme ve tadilat dendiği zaman akla gelen önemli yerlerden bir de mutfaktır. Aslında her dekorasyon, bir yenilenmedir. Genellikle salon veya odalardan daha kalıcı şekilde kurulumu yapıldığı için bir yenilenme ihtiyacında büyük bir tadilata ihtiyaç duyar. Sürekli gelişmeye devam eden yeni teknolojiler ve yeni teknik dizaynlarla birlikte mutfaklarımızın da eski görünümleri bu hıza yetişemeyerek hemen dikkat çekmektedir. Mutfak tasarımı konusunda yaptıracağınız her türlü yenileme seçeneği, sadece mutfak kullanım kalitenizi artırmakla kalmayacak, evin değerini ve estetik görünümünü artıracaktır.

Hemen Tıklayın, En Uygun Fiyata Mutfağınızı Yenileyin!

Öncelikle mutfak tasarımı için aydınlatmadan başlayalım; mutfağınız için yapacağınız aydınlatma işleri yani mutfak aydınlatması genellikle önemsiz ve basit bir iş gibi görünse de sandığınızdan daha işlevsel ve karmaşıktır. Burada önemli olan sorun ev sahiplerinin kendi mutfaklarından ne kadar daha fazla yararlanabileceklerini bilmemeleridir. Bu alanda da aydınlatma veya mutfak işleri konusunda ehil olmuş profesyonel kişilerden yardım istemeniz seçeneklerinizi değerlendirebilmeniz açısından yararınıza olacaktır. Bu sayede mutfağınızı ve onun aydınlatma sistemini verimli kullanarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Daha sonra mutfak tasarımı konusunda açık renk bir zemin kullanmak karanlık mutfaklara, geniş bir hava verirken ortamın daha aydınlık bir atmosfere dönüşmesini sağlar.  Pencereler  de mutfağınızın karanlık ya da aydınlık bir formda olmasında büyük rol onar. Geniş pencereler, ortama ışığın daha fazla alınmasını sağlayarak ortamdaki enerjiyi daha çok arttırır. Eğer küçük pencereleri olan bir mutfağa sahipseniz hiç dert etmeyin çözüm basit; pencereleriniz mümkün olduğunca açık renkte olmalı ve yerlere kadar uzanan detaylı perdeleriniz değil de düz ve sade bir perdeniz olmalı. Böylelikle hem pencerelerinizi daha büyük göstermiş olursunuz hem de mutfaktaki kullanım alanınızı arttırmış olursunuz. Pencerelerinizin önünde, masanızın üstünde ve duvarlarınıza dekore edeceğiniz nişlere koyabileceğiniz değişik renklerde küçük süs bitkileri ortama iç açıcı bir hava katarak mekandaki sıcak renklerle bir bütün oluşturmanızda size yardımcı olabilir.

Unutmayın ki ayrıntılar bütünde saklıdır ve mutfak dekorasyonu ayrıntılarla bütündür. Her şey sizin elinizde!

En Kaliteli Mutfak Dekorasyonu Ustalarına Ulaşmak İçin Hemen Tıklayın!
Incoming search terms:

  • mutfak dekorasyonu evbilgi com

 

Mutfak Tasarımı İçin Lezzetli Fikirler 

alıntı 

Mutfak

hazır mutfak , ikea , mutfak dolapları , mutfak modelleri , mutfak tasarım modelleri , mutfak tasarım programı , mutfak tasarım programı indir

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s